Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM Grupa - dalsze wzrosty

Zgłoś do moderatora
Kurs podobnie jak KGHM wybił ważny poziom, który lepiej widać na wykresie dziennym. Jest to otwarcie drogi do następnego szczytu oznaczonego czerwoną linią. Wygląda na to, że trend jest silnie wzrostowy i cel ten może zostać osiągnięty w dość szybkim czasie.

http://comparic.pl/listings/gorace-spolki-dnia-kghm-atm-grupa/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,38% 3,36 2024-02-23 13:03:47