Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,14 zł , zmiana od tamtej pory: -20,20%

Atlas Ward to chyba żadna firma...albo ma zły PR jako inwestor

Zgłoś do moderatora
Ten AEP czy Atlas Ward to chyba żadna dobra firma jako inwestor skoro rynek praktycznie nawet nie zereagował na to, że ona coś zainwestuje. Albo ta frima nie ma dobrego PR skoro nie jest postrzegana jako dobry inwestor. Właściwie kurs Remora się mało co zmenił, czyli ten AEP czy Atlas Ward nie ma jakiegoś wielkiego PR oddziaływania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 2,08% 4,90 2021-09-24 16:39:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.