Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 10,02%

ATLANTIS-SUPER RAPORT -CZY ROSNIE ? -UWAGA NA FORUMOWE GNIDY !!!!!

Zgłoś do moderatora

Oj nie ładnie !!!!
W skróconym raporcie piszecie tak pokrętnie o zsykach i obrotach finansowych , że na pirwszy rzut oka wygląda że zysk w ponad 140 tys Euro - imponujące nieprawdaż ?
 
Ale jak się otworzy sprawozdanie finansowe - https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2019-10/ATLANTIS_Sprawozdanie_finansowe_na_30062019_201909301274473021.pdf
To zysk w rzeczywistości wynosi…… 22 tys EURO…. A to już cieniutko!!!! nieprawdaż ?
 
 
Myślisz , że uwierzę że to przypadek że w raporcie skróconym ta liczba ( tzn. zysk 22 tys Euro ) została pominięta.
Ty po prostu liczysz na zmylenie inwestorów i sprzedanie im bezwartościowego papieru !!!!
 
Żeby nie było zbyt lekko to przypomnę jeszcze

strata netto za 2018 - prawie 3 mln EURO !  ma być pokryta z zysków w kolejnych latach ( i policzę z, że jeśli będziecie robił takie wyniki jak teraz to zajmie prawie 70 lat - słownie SIEDEMDZIESIĄT LAT
  • ATLANTIS-SUPER RAPORT -CZY ROSNIE ? -UWAGA NA FORUMOWE GNIDY !!!!! Autor: ~laptopatrowicza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTIS 2,23% 0,55 2020-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.