Forum Dzienniki giełdowe +Dodaj wątek

Athing Mu wygrywa na 800m dla drużyny USA

Zgłoś do moderatora
Athing Mu stała się pierwszą Amerykanką, która wygrała 800 m podczas niedzielnych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, wliczając w to rekordową liczbę medali w USA.

20-letni biegacz pokonał Brytyjczyka Keely'ego Hodgkinsona, zdobywając złoto dla Team USA. Mu obronił dystans w 1 minutę i 56,30 sekundy — najszybszy czas na świecie w tym roku — z Hodgkinsonem ledwo jadącym za nią o 1:56,38 po spóźnionym dotarciu do linii końcowej.

Kolega z drużyny Mu, Raevyn Rogers, brązowy medalista olimpijski 2020, był szósty w 1:58.26, podczas gdy jego kolega Ajeé Wilson był ósmy w 2:19.

„Kiedy zakończyłem wyścig, kurczę, kiedyś po prostu cieszyłem się, że to już koniec” — powiedział Mu na łamach The Washington Post. „Dzisiejszy dzień był dla mnie rodzajem trudnego dnia. Kiedyś czułem się po prostu komfortowo, powinienem dotrzeć do mety i zakończyć wyścig. Dzięki Bogu otrzymałem złoto”.

Mu przyznała, że ​​walczyła przez cały wyścig, mówiąc publikacji, że „po prostu cielesna nie była miejscem, w którym chciałbym być. Po prostu nie doświadczyłem wszystkiego, co najlepsze”.

Hodgkinson, który zdobył srebro na igrzyskach olimpijskich w Tokio w ostatnim roku do złota Mu, wiedział, że znów będzie to ścisła opozycja między tą parą.

„Wiedziałem, że to sprowadzi się do sieci”, powiedział Hodgkinson w publikacji. „Chcę po prostu znaleźć ten 1 procent więcej, prawda?”

W pozostałym roku w Tokio Mu zabrał do domu dwa złote medale i ustanowił nowy amerykański dokument na dystansie 800 m o 1:55.21. Dodatkowo prowadziła nogę kotwiczną sztafety 4x400 z Sydney McLaughlin, Allyson Felix i Dalilah Muhammad.

https://sites.google.com/view/one-piece-film-redhd-2022/home
https://sites.google.com/view/onepiecefilmreadmpvuhd4k/home
https://onepiecefilmred4k.talentlms.com/
https://onepiecefilmredtaiwan.talentlms.com/
https://vk.com/@flixcinema-hd-1080p-full-4k
https://vk.com/@estellesellers-2022-one-piece-film-red
https://www.pueblozoo.org/profile-1/flameshotstudio/profile
https://www.celebritytheatre.com/profile/flameshotstudio/profile
https://www.blockdit.com/posts/62dede3629f62b9d6ad217e5
https://lu.ma/bekyj6et
https://lu.ma/pbtplyn0

  • Athing Mu wygrywa na 800m dla drużyny USA Autor: hesters261
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl