Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,48 zł , zmiana od tamtej pory: -12,98%

Atakuje komorki środbłonka wyściełające naczynia krwionośne

Zgłoś do moderatora
Nowe dowody wskazują, że COVID-19, choroba wywoływana przez SARS-CoV-2, prowadzi do zakrzepów krwi u około 30% pacjentów w stanie krytycznym. Krew zakrzep lub zakrzep zwiększa ryzyko powikłań i śmierci u osób z COVID-19. Ta choroba powoduje zakrzepy krwi u 20-30% ciężko chorych pacjentów.

https://www.hebergementwebs.com/zdrowie/koronawirus-i-zakrzepy-dlaczego-koronawirus-powoduje-zakrzepy

Przeciwzakrzepowe działanie 1-MNA zostało udowodnione w badaniach in vivo (Chlopicki i wsp., 2007 – Literatura  >>), w których 1-MNA powodowało zależną od dawki i utrzymującą się w czasie trombolizę (efekt przeciwzakrzepowy).
  • Atakuje komorki środbłonka wyściełające naczynia krwionośne Autor: 1-mna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 0,81% 9,99 2021-10-18 15:53:32