Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: 135,63%

AT - prawie 20 letnia konsolidacja dobiega końca, ewenement!

Zgłoś do moderatora
Ten koniec powinien być w granicy od zaraz do 1 roku. Oczywiście przy takiej skali kreski nie są trafne co do piksela. Obojętnie w którą stronę pójdzie, można spodziewać się mocnych wrażeń.

Firma przy stabilnym kursie w ciągu ostatnich kilku lat mocno się rozrosła, obstawiam wyjście górą, chociaż myślę że nastąpi jeszcze jedno odbicie o dolną bandę.

link
  • AT - prawie 20 letnia konsolidacja dobiega końca, ewenement! Autor: taish0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,49% 20,50 2022-05-20 10:10:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.