Forum Giełda +Dodaj wątek

AT - IMCompany - 17.02.2014r.

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich inwestorów.

Na długoterminowym widać ewidentnie co się dzisiaj rozegrało, globalne wsparcie w cenach close zostało zrobione co do kilku groszy i ktoś z kluczowych grubszych graczy zwyczajnie nie wytrzymał i zebrał. Już w piątek można było zaobserwować wolnostojące i absorpcyjne zlecenia opiewające na 3k sztuk oczekujące na konkretnych poziomach cenowych po stronie K. Spółka jest jak najbardziej zdrowa, niestety pod presją sytuacji geopolitycznej na Ukrainie runęła bezpodstawnie w dół wraz za całym WIG-Ukraina. Przestrzegam wszystkich inwestorów przed nagonkami na spadki, bo ich efekt sami Państwo widzicie na wykresie IMC.

Czy będą wzrosty? Myślę, że z dużym prawdopodobieństwem. Czy da dużo zarobić? Jest co odrabiać. Czy grać jutro PKC? Myślę że nie, ponieważ znajdzie się jeszcze kilku DT, których zadowoli dzisiejsze 10%, no chyba że zaskoczy nas sporych rozmiarów luka, która z uwagi na sporą ilość chętnych na sprzedaż po 8,70 na zamknięciu raczej się nie ziści.

To na co należy zwrócić uwagę to oczywiście dzisiejsza skala obrotu. W wyższych interwałach czasowych mamy namiastkę harami wzrostowego, a na maxie cień z dołu charakterystyczny dla dobierania i akumulacji w dołkach. Co więcej klasyczne wskaźniki AT bliskie są wygenerowania mocnych sygnałów kupna, lecz do tego potrzeba jeszcze potwierdzenia.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Uprzejmie proszę o nie dodawanie wątków typu "hłe hłe, j.w., emisja, syf, Kernel leci, będzie jak Sado, Ukraina to i tamto...", bo wszyscy Państwo jesteście zaskoczeni dzisiejszą sytuacją na IMC. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY 0,32% 15,60 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.