Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,74%

Aston Martin Cognizant F1 Team + Crypto

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś jeszcze uwielbia F1? Takie wiadomości w świecie krypto:

Platforma Crypto.com z siedzibą w Hongkongu podpisała wieloletnią umowę na sponsorowanie zespołu Formuły 1 firmy Aston Martin Cognizant, stając się jego oficjalnym partnerem globalnym - aby „współpracować” nad produktami związanymi z kryptowalutami połączonymi z systemami płatności i niezamiennymi tokenami  (NFT).

Dyrektor handlowy Aston Martin F1, Jefferson Slack, powiedział, że ich celem jest pozycjonowanie się „w czołówce innowacji i technologii... chcemy być z Crypto.com aby rozumieć tę przestrzeń.”

link
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -14,48% 0,25 2023-02-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.