Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: 12,09%

„Astarta” spodziewa się rekordowych zbiorów soi

Zgłoś do moderatora
Eksperci przypisują ten wzrost wolumenów z wielu powodów. W szczególności „Astarta” posiada własny zakład przetwórstwa soi, dzięki czemu soja nie potrzebuje dużo miejsca do przechowywania, w przeciwieństwie do innych zbóż, których ubiegłoroczne zbiory są nadal przechowywane w elewatorach lub magazynach ze względu na trudności eksportowe związane z operacjami wojskowymi. Ponadto na rynku ukształtowała się dobra cena oleju. I wreszcie, soja jest dobra w płodozmianie i jest doskonałym prekursorem innych upraw.

https://www.apk-inform.com/uk/news/1529171 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,42% 24,10 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.