Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,05 zł , zmiana od tamtej pory: 4,12%

Astarta rozpoczęła zbiór gryki o wysokich wskaźnikach produktywności

Zgłoś do moderatora
Gospodarstwa "Astarta" rozpoczęły zbiór gryki, pod którą w tym roku powiększono obszar w gospodarstwie rolnym. Według raportu, pierwsze wyniki zebranego ziarna są zadowalające: na niektórych obszarach plony sięgają 2 t/ha, co znacznie przekracza normy normatywne z poprzednich okresów, które wahały się od 1,5 do 1,6 t/ha.

Według pierwszych wyników zebranego ziarna są zachęcające: na niektórych obszarach plony sięgają 2 t/ha, co znacznie przekracza normy normatywne z poprzednich okresów.

https://agravery.com/uk/posts/show/astarta-rozpocala-zbir-grecihi-z-visokih-pokaznikiv-vrozajnosti 
  • Astarta rozpoczęła zbiór gryki o wysokich wskaźnikach produktywności Autor: ~super

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,41% 24,00 2023-03-22 12:40:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.