Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,42%

Astarta rozpoczęła sezon cukrowy 2022

Zgłoś do moderatora
Nowy sezon przetwórczy, podobnie jak w ubiegłym roku, obejmie pięć cukrowni holdingu rolno-przemysłowego. Przedsiębiorstwa są w pełni gotowe do pracy. Oprócz remontów kapitalnych realizowano także programy oszczędzania energii – przebudowa stacji wyparnej i obiegu grzewczego, wymiana obiegu suszenia pulpy z gazu na pellet pochodzenia roślinnego. Wszystkie działania mają na celu zwiększenie efektywności energetycznej i jakości produktów, stabilności i rytmu przetwarzania surowców przez cały sezon – zaznaczył Jewgen Sadowyj, dyrektor przetwórstwa produktów rolnych firmy Astarta.

Spodziewamy się dobrych zbiorów. Stan fitosanitarny buraków jest zadowalający. Wskaźniki jakości różnią się w zależności od regionu - na zachodzie plony są wyższe, w regionie Połtawy zawartość cukru jest wyższa,

https://ukragroconsult.com/news/astarta-rozpochala-sezon-czukrovarinnya-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 2,99% 24,10 2023-03-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.