Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,75 zł , zmiana od tamtej pory: 11,26%

Astarta poszerzy swoje portfolio eksportowe o cukier

Zgłoś do moderatora
Astarta mierzyła się z wojną, mając ogromną przewagę w postaci zróżnicowanego modelu biznesowego, wytwarzając różne produkty i sprzedając je zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nowe realia zmusiły firmę do adaptacji i wymyślania różnych opcji sprzedaży produktów.

https://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/astarta-rozshirit-portfel-eksportu-produkciji-za-rahunok-cukru
  • Astarta poszerzy swoje portfolio eksportowe o cukier Autor: ~przegląd_rynkowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,68% 24,20 2023-03-30 16:49:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.