Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,90 zł , zmiana od tamtej pory: -4,57%

Astarta a Kernel- analiza wzrostów.

Zgłoś do moderatora
Ostatnio po wybuchu wojny te dwie spółki razem rosły i razem spadały.
Nawet w czasie jednej sesji były niewielkie różnice.
Ostatnio Astarta wystartowała razem z Kernel. Następnie Kernel po wzroście 18% spadł( w czasie jednej sesji) i spadał w następnych sesjach a Astarta szła do góry.
Ich drogi się rozminęły tak jakby Astarta zrobiła falstart.
Wiem- powiecie że Astarta ma zyski a na Kernel przegłosowali ,, w razie czego " możliwość dodruku.
Ale myślę że Kernel ciągnie ( jest motorem napędowym) wszystkie ukrainki w górę. Jak on da sygnał do wzrostów to można w ciemno kupować.
Sam wcześniej kupiłem część Astarty
po 21,50zł ale obecnie ( dzisiaj ) dobrałem dużo Kernela.
Myślę że teraz razem wystartują.
Może za tydzień Może dwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,72% 20,90 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.