Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,70 zł , zmiana od tamtej pory: 6,46%

ASSECO zebrało siły na kolejne podejścia do góry

Zgłoś do moderatora
Na wykresie widzimy reakcje wolumenowe w dołkach podczas trwającej konsolidacji. Jesteśmy obecnie też na solidnym wsparciu wolumenowym, więc relatywnie wąsko ustawiony SL zmniejsza ryzyko transakcji. MFI osiąga wartości wyprzedania rynku, a wskaźnik kontrariański pokazuje szansę na odbicie rynku w górę. Zobacz na wykresie: link 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla ASSECOSEE 

  • ASSECO zebrało siły na kolejne podejścia do góry Autor: ~yorgwarez

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 0,49% 41,20 2022-10-03 10:39:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.