Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,37%

Asseco SEE pozytywnie zaskakuje wynikami i dywidendą

Zgłoś do moderatora
Asseco South Eastern Europe – spółka pokazała wczoraj raport z wynikami za ostatni kwartał ubiegłego roku. Te okazały się być tak silne, że pozwoliły na wymazanie sporej części poniedziałkowego krachu, spowodowanego wzrostem zachorowań na koronawirusa w Europie. Wyniki w każdym segmencie zdecydowanie przebiły oczekiwania analityków oraz wyniki sprzed roku. Zysk netto sięgnął 28,93 mln zł i był o ponad 10 mln zł lepszy niż rok temu. Zysk operacyjny wyniósł 36,52 mln zł wobec 24,84 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 275,56 mln zł wobec 221,5 mln zł rok wcześniej.
Mamy więc gigantyczną poprawę. Sumując zysk za cztery kwartał mamy około 89,99 mln zł w porównaniu z 64,72 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 881,34 mln zł w porównaniu z...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-asseco-see-pozytywnie-zaskakuje-wynikami-i-dywidenda/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE -1,37% 28,80 2020-04-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.