Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,11%

Asseco BS ponad 62 mln zł zysku netto i 95 mln zł EBITDA w 2018 r.

Zgłoś do moderatora
Dziś spółka Asseco Business Solutions opublikowała raport, w którym możemy przeczytać, że odnotowała ona 62,57 mln zł jednostkowego zysku netto w 2018 r. w stosunku do 50,14 mln zł zysku rok wcześniej. 

Asseco Business Solutions powstało w 2007 roku w wyniku połączenia kilku polskich spółek, liderów rynku rozwiązań IT dla przedsiębiorstw: Anica System, Safo, Softlab, WAPRO oraz Incenti. W 2018 roku firma połączyła się ponadto ze spółką Macrologic.
Zysk operacyjny kształtował się na poziomie 76,58 mln zł wobec...

https://comparic.pl/asseco-bs-ponad-62-mln-zl-zysku-netto-95-mln-zl-ebitda-w-2018-r/ 

https://www.tradingview.com/x/Sjla65YL/
  • Asseco BS ponad 62 mln zł zysku netto i 95 mln zł EBITDA w 2018 r. Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOBS -0,62% 32,00 2020-07-09 15:59:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.