Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,23 zł , zmiana od tamtej pory: 6,50%

Asbis - wypuści pierwszą na świecie intuicyjną klawiaturę Click and Touc

Zgłoś do moderatora
Akcje spółki drożały podczas środowej sesji o ponad 1,50% jednak przy dość niskich obrotach. Spółka przekazała podczas tej sesji ciekawe informacje, o tym że zamierza wprowadzić na rynek pod własną marką Prestigio pierwszą na świecie intuicyjną klawiaturę Click and Touch. Najnowszy produkty łączy w sobie właściwości klasycznej klawiatury touchpada i myszki komputerowej. Spółka planuje rozpoczęcie produkcji tej klawiatury w lipcu tego roku, a do sprzedaży trafić ma ona pod koniec sierpnia. Do Polski urządzenie ma trafić w czwartym kwartale roku. Do końca roku spółka planuję wyprodukować około 100 tysięcy urządzeń. Pomysł na klawiaturę dał białoruski startup, którego udziałowcem jest dyrektor generalny firmy Asbis. Notowania spółki wyglądają jednak słabo, cena niedawno osiągnęła tegoroczne minima i obecnie popyt powinien powalczyć o wybicie oporu w rejonie 2,30 zł, co mogłoby doprowadzić do większego ruchu wzrostowego.
https://comparic.pl/asbis-asb-unimot-unt-gorace-spolki-dnia-21-06-2019/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -3,26% 2,38 2019-07-18 13:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.