Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: 126,61%

Asbis - spółka planuje skup akcji, wykres reaguje spadkami

Zgłoś do moderatora
Notowania spółki podczas poniedziałkowej sesji przebiegały w bardzo gwałtowny sposób. Sesja rozpoczęła się od sporych spadków sięgających poziomu 2,10 zł. Szybko jednak straty zostały częściowo odrobione, jednak ostatecznie spółka straciła podczas tej sesji około 4%. Tym samym trwa rozpoczęte na początku czerwca wzrostowe odbicie. Na wykresie widać, że kurs będzie niebawem zmagał się z oporem w rejonie dwa 2,35 zł czyli serią wcześniejszych dołków. Dopiero wybicie tej strefy powinno pozwolić na większe odreagowanie. Powodem zamieszania podczas wczorajszej sesji była informacja o tym, że spółka planuje skup nawet do pół miliona akcji własnych, na co chce przeznaczyć około 300 000 dolarów. Minimalna cena nabycia akcji w ramach skupu wyniesie 1,50 zł, a maksymalna 3 zł.
https://comparic.pl/asbis-asb-mirbud-mrb-gorace-spolki-dnia-18-06-2019/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,20% 4,94 2020-08-07 17:03:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.