Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,05 zł , zmiana od tamtej pory: -10,22%

Asbis i 2000% takie okazje trzeba wykorzystywać

Trzeba wykorzystywać i szukać nowych.

Jak wiecie, moją perełką jest GreenX (GRX), dawne Praire (PDZ).
Wg mnie ta spółka da najwiecej zarobić z obecnych walorów na GPW i to w stosunkowo niedługim czasie. Dlaczego?
- przyspieszone postępowanie arbitrażowe na kwotę 4mld zł przy obecnej kapitalizacji 170mln jest w końcowej fazie. Przypominam, że LCM wyłożyło 50 baniek bez gwarancji zwrotu w przypadku przegranej sprawy, więc wygrana jest praktycznie pewna. Oznacza to dla akcji jakieś dyskonto 2500%
- spółka rownolegle szuka złoży miedzi w Grenlandii. Szuka i znaleźli! Zerknijcie na dzisiejsze espi. Analiza laboratoryjna danych historycznych próbek pobranych w ramach projektu ARC potwierdza występowanie 99,8% czystej miedzi rodzimej. Dr Jon Bell, dyrektor techniczny Greenfields, powiedział: „Byliśmy pewni, że miedź rodzima okaże się materiałem o niskiej zawartości szkodliwych pierwiastków, ale nie spodziewaliśmy się, że wyniki będą tak spektakularne.

Prezes zapowiada wiele informacji w nadchodzącym czasie, a wiadomo, że będą one kursogenne. Oczywiście espi o arbitrażu prawdopodobnie spowoduje otwarcie kursu luką, nawet rzędu 1000% wg mnie. A mamy jeszcze Grenlandię i prezesa, który wspominał o podobniej spółce, która z kilku centów z dnia na dzień była notowana po kilka dolarów.

Wszystko to razem wzięte czyni wg mnie inwestycje w GRX wysoce bezpieczną, przy mega niskiej kapitalizacji, a jednocześnie mega wysokiej potencjalnej stopie zwrotu.

Nie namawiam na kupno czy sprzedaż, ale warto zgłębić temat, bo prezes zmienił ostatnio kompletnie komunikację z rynkiem i akcjonariuszami, co wg mnie może się przenieść na permanentny wzrost, wzrost spektakularny.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego zielonego :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -2,96% 14,41 2022-09-23 17:03:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.