Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: -35,66%

Artur Górski WICEPREZESEM. Zapinać pasy.

Zgłoś do moderatora
Raport Bieżący nr 7/2020
Zarząd TopLevelTennis.com S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”) informuje, iż w dniu 30 kwietnia 2020 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę w sprawie powołania od dnia 1 maja 2020 r. do składu Zarządu Spółki Pana Artura Górskiego, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.

W załączeniu Zarząd przekazuje życiorys zawodowy Pana Artura Górskiego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TLTENNIS 12,14% 0,79 2021-07-23 13:57:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.