Forum Giełda +Dodaj wątek

//////// ARTEFE JEDYNA BEZPIECZNA SPÓŁKA GROSZOWA//////////////////////

Zgłoś do moderatora
/////////////ARTEFE JEDYNA BEZPIECZNA INWESTYCJA NEWCONNECT/////////// JEDYNA BEZPIECZNA SPÓŁKA GROSZOWA KURS PÓŁNOC 8 groszy GWARANTOWANE....... TWARDY DÓŁ 4 ,5 UDEPTANY ,,NOWY KONTRAKT na 5mln zł . CIAGŁE ZYSKI W RAPORTACH. TO WSZYSTKO GWARANTUJE KOREKTE I WYBICIE KURSU
  • //////// ARTEFE JEDYNA BEZPIECZNA SPÓŁKA GROSZOWA////////////////////// Autor: ~BEZ KROPLI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FINTECH -1,39% 1,42 2022-01-25 10:00:52