Forum Giełda +Dodaj wątek

////////ARTEFE JEDYNA BEZPIECZNA FIRMA NA NEWCONNECT////////////////////

Zgłoś do moderatora
ARTEFE JEDYNA BEZPIECZNA FIRMA NA NEWCONNECT////JEDYNA BEZPIECZNA FIRMA GROSZOWA ///// 4 gr 5 gr UDEPTANE,, AKTUALNA CENA 5 gr..CO GWARANTUJE WZROSTY FIRMY . NOWY KONTRAKT 5 MLN ZŁOTYCH.,, FIRMA ROZWIJA NOWE SEKTORY DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ.,,RAPORTY ZAWSZE CORAZ WIEKSZY ZYSK,,,,,,,,,POSTANOWIENIE NA WALNYM ZEBRANIU AKCJONARIUSZY SKUP AKCJI WŁASNYCH . ROZWAZANA OPCJA DYWIDENDY ,,UWAZACIE ZE BEDZIE DALEJ TAK SPAŁA GWIAZDA NEWCONNECT KURS BEDZIE STAŁ ,NIECH ZAROBIĄ INNI WASZA SPRAWA......... KURS PÓŁNOC PEWNY ILE 8 gr 20gr 30gr zobaczymy . ARTTEFE ATOM GWIAZDA TO KRÓL

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.