Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -3,64%

Arekkz Gaming wkracza do akcji

Zgłoś do moderatora
Na youtube mozna obejrzeć gameplay tego gościa - ma ponad 1 mln subskrypcji wiec filmik dotrze do szerokiego grona graczy.
Piękna grafika, płynna rozgrywka - wyglada to naprawdę bardzo dobrze
https://youtu.be/7ezl-NUk3iA
Co więcej zapowiada ze regularnie będzie podsyłał filmiki z SGWC na swój kanał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,93% 0,98 2019-09-23 17:00:00
2019-09-12
Zawarcie znaczącej umowy
2019-08-29
Wyniki finansowe
2019-08-26
Zawarcie znaczącej umowy
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.