Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,40 zł , zmiana od tamtej pory: -22,56%

Ardigen czlonkem prestizowego TESLA

Zgłoś do moderatora
to nie samochod :))
Tumor neoantigEN seLection Alliance .Uznano ,ze ich algorytm ( Ard Immune Rank) i ich AI + Bioinformatyka powinna znalezc sie w konsorcjum czolowych platform uczestniczacych w jednym z najbardziej fascynujacuch nowych drog walki z rakiem.Prowadzacym jest Parker Institut for Cancer Immunotherapy.
Z grubsza chodzi o poszukiwanie nowych przeciwcial ( dlatego neoantigen), ktore bylyby w stanie uruchomic kaskade imunologiczna ( odpowiedz niszczaca komorki rakowe)Celem sa albo szczepionki antyrakowe albo celowe terapie badz zwiekszanie efektywnosci terapii imunologicznych.Z tym jest problem poniewaz wiemy,ze u niektorych chorych terapie opierajace sie na odpowiedzi imunologicznej dzialaja a u innych nie.Przy pomocy AI algorytm ( od niedawna dopiero istnieje dostep do bankow genomu) oblicza prawdopodobienstwo dzialania ( uruchomienia) odpowiedzi.Slowem program komputerowy zajmuje sie identyfikacja imunogennych neoantygenow .
Co czyni Ardigen o ile wiem jedynym swego rodzaju na swiecie jest polaczenie w jednej “ platformie” roznych
“ drog” do celu.Odkryto bowiem,ze istnienie badz brak pewnych pozytecznych bakterii “ w czlowieku” ma wplyw na powstawanie i przebieg choroby nowotworowej.
Ardigen zajal sie tym problemem i rownoczesnie immunonika ( cyfrowa analiza systemu odpornosciowego) jak rowniez metanomika ( analiza cyfrowa mikrobiomu)
Imunologia to w tej chwili najbardziej goracy temat w walce z nowotworami a wykorzystanie AI otwiera ogromne mozliwosci przyspieszenia odkrycia potencjalnych antygenow.
Mnie to kreci prawie tak jak kes szwajcarskiej czekolady

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,55% 46,00 2019-12-10 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.