Forum Giełda +Dodaj wątek

### ARCTIC - Ten wasz chodzik to pewnie gość z IDM ??

Zgłoś do moderatora
1, Pisze mądrze ( używa zdobytej wiedzy do wprowadzania w błąd )
2, Po treści które pisze można odnieść wrażenie że jest osoba wykształconą......
3. Patrząc na jego wpadki jak HB to zapewne jest osoba która nie gra pieniedzmi swoimi stąd można domyslać sie że jest z IDM lub był...........

IDM i ON to porażka............ totalni pajace...........
Jesli natomiast te hieny ustawiły sie na ta spółkę to 1zł PEWNE ( moja ocena )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CELTIC 17,15% 6,42 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.