Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,70 zł , zmiana od tamtej pory: -64,11%

Aquatech - kilka słów PRAWDY! Koniecznie to przeczytaj

Jako że nie posiadam już akcji i obserwuje wszystko z boku to napiszę Wam kilka słów co ja o tym myślę.

1) Wkurza mnie bardzo jak na forum jest wielu naganiaczy którzy po ostatnich wydarzeniach nadal naganiają na zakup akcji jakże cudownej firmy w której prezes wraz z żoną pozbyli się akcji.

Przecież ta spółka była przez miesiąc zawieszona i niewykluczone że niedługo znowu będzie.

A Wy nadal naganiacie na zakup? Chcecie żeby inni tracili swoje pieniądze?

Mało mieliście przykładów jak można na giełdzie stracić majątek? Podam tylko 2 z ostatnich miesięcy: 4Mass i Laurenpes!

Trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy żeby w obecnej sytuacji kupić akcje tej spółki bo z jednej strony może się za kilka dni okazać że kurs odbije ale z drugiej strony może być tak że kurs poleci całkiem na dno albo co gorsza zostanie całkowicie zawieszony i wtedy nie będzie miało znaczenia czy kupiliście akcje za 20 zł czy za 2 zł bo i tak ich nikomu nie sprzedacie.

Czasami trzeba przyznać się do błędu a nie brnąć dalej w bagno i się łudzić.

Przy okazji macie cenną lekcję że giełda jest okrutna.

Z jednej strony firmy jak np. 4Mass potrafią rosnąc z 20 groszy na 4 zł w kilkanaście sesji tylko dlatego że w połowie trwającej pandemii zaczynają produkować maseczki a z drugiej strony macie przykład wielu spółek które pomimo dobrych wyników finansowych i jeszcze lepszych perspektyw na przyszłość szorują po dnie.

Współczuje Wam wszystkim tego co tutaj się wydarzyło, ja na szczęście zdążyłem opuścić ten statek przy cenie +20 zł na małej stracie. Boje się że wielu z Was może nie mieć tyle szczęścia co ja jeśli sytuacja w najbliższych dniach się nie poprawi.

I ostatni apel do Was: SZANUJCIE SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE - nie inwestujcie dużych pieniędzy w małe spółki a już tym bardziej w spółki z NC bo jak pokazały przykłady Laurena, 4Mass czy Aquatech możecie szybko i dużo zarobić ale jeszcze szybciej i więcej stracić. Pytanie po której stronie barykady się znajdziecie.

Pozdrawiam Was wszystkich i Życzę powodzenia w inwestycjach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH -4,00% 3,84 2020-12-04 15:15:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.