Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -30,13%

APIS: Informacja o zatwierdzeniu wniosku o płatność przez "NCBR" !!!

Zgłoś do moderatora
APIS: Informacja o zatwierdzeniu wniosku o płatność przez Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

publikacja
2021-12-05 21:59
Dotyczy projektu POIR.01.02.00-00-0123/20

Zarząd APIS S.A. z siedzibą w Biłgoraju („Spółka”) informuje, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ("NCBR") wysłało informacje o zatwierdzeniu wniosku o płatność nr 6 w ramach konkursu GameInn dla projektu POIR.01.02.00-00-0123/20. Wszystkie dokumenty potwierdzające poniesione wydatki kwalifikowane wskazane we wniosku o płatność zostały pozytywnie zweryfikowane przez Instytucję Pośredniczącą. Jednocześnie Spółka informuje, że projekt realizowany jest zgodnie z przyjętym planem. Drugi etap powinien być zakończony z końcem grudnia 2021 roku.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/APIS-Informacja-o-zatwierdzeniu-wniosku-o-platnosc-przez-Narodowego-Centrum-Badan-i-Rozwoju-8237321.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
APIS -0,29% 0,07 2022-05-26 15:01:42