Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -18,90%

Apis fajna spółka na 1 tys wzrostów

Zgłoś do moderatora
Już czas czuć zarobek .Kilka startów się nie udało teraz spółka jest dobrze dopracowywana do wyceny powyżej 1 zł..
Po co szukać zarobku na innych spółkach jak tu aż w oczy kole wycena na ponad 1 zł.
I spokój w duszy i w życiu.Człowiek się nie szarpie tylko kupuje kupuje bo zcią mało akcji i poczeka i sprzeda 10 razy drożej.
I tak szukamy następnych mocno zaniżonych spółek-
Jak w komentarzach gorzej już ludzie napluwać nie mogą to myślą że gościa/spółkę zabili i poszli.A tu jak zawsze w myśl powiedzenia
ZABILI GOSCIA A ON IM UCIEKŁ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS 13,19% 0,07 2022-05-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.