Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,37 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

Apelacja emitek

Zgłoś do moderatora
Emitek ma 14 dni na odebranie uzasadnienia i 14 dni na odwołanie. Zobaczymy z jakiego powodu będą się odwoływać, i czy w ogóle się odwołają. W tej chwili wydaje mi się, że wszystko jest robione aby opóźnić wzrost kursu, nie są podawane informacje o uzasadnieniu, o ewentualnych rozmowach z emitekiem, przy tak dużej sprawie na pewno prowadzili rozmowy. Dziwne to jest, jakby zależało Magdzie na wzroście cen akcji Jak myślicie jak sprawa się rozwiążą?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,08% 2,82 2022-01-25 16:46:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.