Forum Giełda +Dodaj wątek

APEL do zarządu GPW - przywróćcie stare zasady na NC !!

Zgłoś do moderatora
nowe są do ... do niczego
- chociażby na spółkach groszowych często blokuje się kurs, bo widły są za wąsko ustawione i każdy bawiąc się 1000 szt akcji (10 zł) może zablokować kurs na pół dnia
- wcześniej widłowi reagowali szybciej na wydarzenia na parkiecie - teraz żółwie
- przywrócić zasadę pierwszego dnia notowań bez wideł /atsenergy jest kilka dni po debiucie a nie było jeszcze żadnej transakcji - bez sensu! - giełda jest po to żeby obracać papierami i one są tyle warte ile ktoś chce za nie zapłacić!
- i jeszce parę uwag, ale zapomniałem w tej chwili
...
- dorzućcie coś, jeśli zauważyście jakieś "usprawnienie"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.