Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -32,19%

apel do akcjonar. - już na początku 2017 roku wycena była zaniżona!

Zgłoś do moderatora
http://www.forumakcjonariuszykci.pl/apel-akcjonariusze-kci-ptk/

Najciekawszy fragment:

Trzeba przy tym pamiętać, że notowane na giełdzie akcje KCI S.A. są notowane z bardzo dużym dyskontem, tzn. zdecydowanie poniżej ich wartości godziwej. Wynika to ze zniszczonej reputacji tej spółki i z negatywnej opinii rynków kapitałowych o samym Hajdarowiczu. Przykładowo: w marcu 2017 roku kurs akcji oscyluje w okolicach 70 groszy, podczas gdy ich wartość majątkowa według bilansu skonsolidowanego to aż 5,28 zł! Jasno to wskazuje, że gdyby nie zniszczona reputacja tej spółki, akcje KCI PTK S.A. byłyby warte teoretycznie nawet około 150-200 złotych, jakkolwiek są podstawy do podejrzeń, że wartość niektórych aktywów jest znacznie zawyżona wobec ich realnej wartości. Faktem jest jednak, że realna wartość akcji KCI S.A. znacznie przekracza owe 70 groszy, po których akcje te są obecnie (kwiecień 2017) notowane na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,59% 0,87 2022-12-05 16:41:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.