Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,19%

Anty Gen skąd ty wiesz o staratach w 4Q To są bzdury

Zgłoś do moderatora
Autor: ~AntyGen [31.0.86.*]2022-01-18 12:50
Kolego, a zobacz konferencje z linku Kenobi i "czkanie" po prezesa. Sam mówi o gigantycznych stratach. Posłuchaj. Z każdej strony straty. Te 25.8 mln strat za q4 to i tak nieźle. W tym roku mają 2 razy trudniej. To są fakty, a nie chciejstwa
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-o-czym-wy-piszecie,52324

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,45% 11,90 2022-05-18 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.