Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: -38,87%

Anna Opala prezesem Merlin Group

Zgłoś do moderatora
jej priorytetem optymalizacja sprzedaży i poprawa rentowności!!!!!!!
Przychody ze sprzedaży notowanej na warszawskim parkiecie Merlin Group w roku 2018 wyniosły ponad 63 mln zł
DODATKOWO
Merlin Group planuje w tym roku m.in. rozbudowę centrum logistycznego pod Warszawą oraz pozyskanie kolejnych partnerów biznesowych.
Oj będzie się działo będzie ;-)
Pozdrawiam cieplutko wszystkich Jedziemy z KOKSEM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MERLINGRP 2,29% 0,16 2022-01-21 17:00:00