Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: 3,82%

ani dystrybucja ani akumulacja - dostanie przynajmniej 25 proc. więcej

Zgłoś do moderatora
Obecnie to jest mała płynność więc, gdy tylko kilka nieświadomych osób postanowi sprzedać kilka tysięcy akcji to kurs opada samoczynnie. A wystarczy np. dobra wiadomość jak np.:
"Od następnego sezonu przez sześć lat prawa telewizyjne do transmisji ekstraklasy będzie sprzedawać firma MP & Silva. Liga dostanie przynajmniej 25 proc. więcej pieniędzy niż teraz."
to kurs może ruszyć do góry o kilkanaście procent w krótkim czasie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,31% 3,26 2024-02-28 12:49:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.