Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,80 zł , zmiana od tamtej pory: -38,03%

Angielscy inwestorzy kupują polskie spółki?

Zgłoś do moderatora
Cześć.
Od pewnego czasu na portalach zagranicznych widzę pewien optymistyczny dla nas trend. A mianowicie pojawia się coraz więcej sensownych publikacji po polskich firmach. Do tej pory było ich mało, a te które były to raczej nie powalały obszernością albo merytoryką. Niedawno jednak wpadła mi taka publikacja.

https://bitcoin-exchange.uk/company-with-potential-for-development-and-growth-in-2021-and-2022/

Niestety po angielsku ale na pewno wyższej jakości niż te poprzednie do tej pory

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL 0,31% 32,10 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.