Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,65 zł , zmiana od tamtej pory: 12,80%

Analogia do Mbanku

Zgłoś do moderatora
Tych co tu są mało cierpliwi i wątpią w to że kiedyś wrócą zlote czasy odsyłam do kursu MBanku. Kurs tego banku kilka razy był w podobnej sytuacji i na podobnych poziomach co obecnie TSGames. Brać ostatnie 10 lat na analizę i zobaczycie jak to się kończyło. Była 3 letnia zwała ze szczytu potem kilka miesięcy bocznego i 2-3 lata wzrostu do oolejnego szczytu. Tu będzie to samo. Obecnie jesteśmy już na fali wznoszącej i za 2-3 lata przywitamy 400 zł. A że po drodze będą lokalne korekty to wiadomo. Trzymać lub kupić I nie pękać a nagroda sama się pojawi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 6,95% 100,00 2023-12-08 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.