Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,56%

Analiza wynik 2020 roku

Zgłoś do moderatora
Grupa ASEE działa przede wszystkim na rynkach Europy Południowo – Wschodniej, ale już nie tylko. Swoją działalność dzieli na 3 obszary:     rozwiązania w sektorze bankowym, rozwiązania w obszarze płatności, rozwiązania dedykowane. Każdy z 3 segmentów jest istotny pod względem przychodów i zysków.

ASEE to spółka wzrostowa, rozwijającą się w wielu płaszczyznach (organicznie, produktowo, geograficznie, poprzez przejęcia), generującą solidny cash, płacąca dywidendy. Outlook na 2021 rok również wygląda dobrze. C/Z nie należy do niskich, ale patrząc na branżę, trudno też uznać ten wskaźnik za zbyt wysoki.

Zapraszam do zapoznania się z analizą wyników 2020 r. spółki Asseco Eastern Europe

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 0,23% 43,90 2022-10-04 12:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.