Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: -11,49%

analiza tygodnia

Zgłoś do moderatora
Witajcie !
to był ciekawy n i owocny tydzień na Ailleron. Zaczynaliśmy go przy cenie 14,70 a skończyliśmy na 16,00 a był moment , że cena wskoczyła po 16,60 tuż przy górnych widłach. Po drodze w środku tygodnia była korekta. U nas trwała pół dnia. To świadczy o mocy spółki.

W ostatnich dwóch dniach bardzo mocno wzrosły obroty . Wystarczyło artykulik o live bank w Strefie Inwestorów no i w akcjonariat pl
 
https://akcjonariat.pl/news/show/11608/ailleron-flagowy-produkt-segmentu-fintech-podbija-kolejne-rynki

Pojawił się też nowy akcjonariat, aktywny na forum.

Jesteśmy na 105 pozycji Bankiera w rankingu popularności spółek. Forum się rozgrzewa. :)

Ja to oceniam tak : Krakowska Maszyna rozkręca się coraz bardziej. A co się stanie jak będzie jakiś kolejny artykuł lub info ze spółki ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON -1,04% 14,25 2021-09-17 17:00:00