Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,84%

Analiza techniczna (wykres) najlepszy moment na szybki zysk TSGAMES+

Zgłoś do moderatora
Na akcjach TSG w czwartek nastąpiło wybicie z klina zniżkowego, a w piątek nastąpiła próba powrotu do formacji która została obroniona (książkowe zachowanie trendu po wybiciu) https://images.app.goo.gl/NGG33kj8nzN6wSN88


Formacja ta oznacza odwrócenie trendu. Dla mniej obeznanych link z wyjaśnieniem formacji https://ppcg.com.pl/klin-znizkujacy,strony,28,37.php

Zobaczcie jak to obecnie wygląda na wykresie

https://ibb.co/MZvZxqs

https://ibb.co/K2q0cL7

Pierwszy opór na 178zl kolejny 228zl
W tym momencie kurs wynosi 100zl sami więc widzicie że zasięg wzrostów jest spory.

Oczywiście nikogo nie namawiam do zakupu, czy warto wejść oceńcie sami.
  • Analiza techniczna (wykres) najlepszy moment na szybki zysk TSGAMES+ Autor: ~AT_Master

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT -0,06% 16,05 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.