Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,77%

Analiza techniczna, moze komus pomoze podjac decyzje

Zgłoś do moderatora
Analiza z 8 Listopada - wlasnie odbilismy od 50 i 100 okresowej sredniej.
Ja kupilem dzis, z nadzieje, ze pojdzie wyzej. Stop loss mam pod konsolidacja - 24.95 zl. Ktos widzi to podobnie?

Walory spółki Rainbow Tours (RBW.PL) wybiły się ze strefy konsolidacyjnej i testują obecnie lokalny szczyt na poziomie 27,51 zł za akcję. Byczy sentyment może być podtrzymywane przez bliskość bardzo silnego wsparcia zbiegającego się z dolnym ograniczeniem strefy konsolidacyjnej, zniesienia 23,6% Fibonacciego oraz 50 i 100 okresowymi średnimi kroczącymi.  Dla pełnego obrazu przyszłej projekcji wyceny spółki, warto śledzić obecną sytuację epidemiologiczną na świecie, która może w dużym stopniu rzutować na dalsze notowania spółki. Źródło: xStation 5
  • Analiza techniczna, moze komus pomoze podjac decyzje Autor: ~paniKgaming

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,43% 23,20 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.