Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,28 zł , zmiana od tamtej pory: -3,96%

Analiza techniczna kwiecień 2021

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich.
Analiza techniczna kwiecień 2021. Wykres miesięczny.
Nadal obowiązuje  sygnał kupna od 2,50; Macd w pozytywnej dywergencji ale nadal pod poziomem zero. Na interwale dziennym i tygodniowym silne sygnały kupna.
Najbliższe opory:
3,60 - 50% zniesienia fibo całego ruchu spadkowego od szczytów powyżej 6zł do dna w okolicach 0,7zł.
4,00-4,30 gdzie występuje kumulacja poziomów (długoterminowy, respektowany opór horyzontalny oraz  61.8% zniesienia fibo)
 
Najbliższe wsparcia:
2,90 – 2,93 (to kumulacja dwóch poziomów: 31.8% zniesienia fibo oraz ema100)
2,40-2,50. Tu kumulacja: punktu równowagi wykresu, ema 50 oraz wybita w górę linia trendu spadkowego.
 
RSI: zwraca uwagę stopień wykupienia na interwale tygodniowym i miesięcznym.

Serdecznie proszę o merytoryczną dyskusję o analizie technicznej. Jeżeli ktoś chce dyskutować na temat fundamentów sugeruję założyć taki wątek. Z chęcią będę się udzielał. Jeżeli ktoś natomiast ma  ochotę rozpisywać się na temat  leszczy, trolli, naganiaczy, miszczy, kółek i kwadratów, szkodników, czy jeszcze innych tworów,  proszę zakładać sobie osobne wątki.  Nie będę przeszkadzał.

Wszystkie omawiane powyżej zagadnienia to moje prywatne opinie na temat sytuacji technicznej wykresu miesięcznego POZ.  I nic ponadto. Jeżeli ktoś zauważy jakieś moje błędy, proszę o informację.
Czy ktoś ma jakieś uwagi lub swoje obserwacje wykresu? Zapraszam do dyskusji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD -0,94% 3,15 2021-04-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.