Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  300,00 zł , zmiana od tamtej pory: -39,50%

Analiza techniczna: Intercars 29.06.2017

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji spółki porusza się w trendzie wzrostowym, który od roku obejmowany jest przez przyspieszoną linię, a ta aktualnie znajduje się w okolicy tuż poniżej 300 zł. Na poziomie 295,55 zł znajduje się potrójny dołek z bieżącego roku, co wzmacnia rolę okolic 300 zł, jako wsparcia. Od maja notowania akcji poruszają się w słabym korekcyjnym trendzie, który w czerwcu zbliżył się do linii trendu. Jeśli strona kupująca wybroni wsparcie, to kurs będzie miał szansę na ponowne powrócenie do maksimów z maja, jeśli jednak popyt odpuści, to konsekwencje mogą być poważne, gdyż załamany..... http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/24097-analiza-techniczna-intercars-29-06-2017

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 0,55% 181,50 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.