Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: -58,70%

Analiza techniczna AT

Zgłoś do moderatora
Witam
Jesteśmy na wsparciu i zobaczymy, gdzie pójdzie kurs
ciężko na fiksach stwierdzić ale wiadomo, że kończy się trójkąt
Kanal Donchiana co raz węższy

Byczek przestań płakać. Cięgle jęczysz, naskakujesz i psujesz ludziom opinie.
Chcesz możemy porozmawiać merytorycznie ale tylko merytorycznie bo nie mam zamiaru poniżać się do Twojego poziomu
Dla Twojej wiadomości masz rację może nic z tego nie wyjść firmy się tworzą i nagle upadają
Dlatego zanim tu weszliśmy Ja czy El to skrupulatnie przestudiowaliśmy firmę i na tej podstawie weszliśmy. Sądzę, ze sporo akcjonariuszy weszło po skrupulatnej analizie

MEDICO BIO Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na: https://twitter.com/Lim39356747 dzięki temu dołączysz do Naszej ponad 900 grupy akcjonariuszy

https://www.tradingview.com/x/ftt9t3SE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 3,70% 1,40 2022-05-23 15:06:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.