Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  159,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,23%

Analiza techniczna

Zgłoś do moderatora
Hej

Moim zdaniem mamy sygnal kupna, ale moge sie mylic... patrzac na wykres miesieczny i chmure Ichimoku wdaje sie, ze wsparcie zostalo obronione

Patrzac na wykres H1 mamy formacje odwroconej glowy z ramionami, z 3 swieczkami w ktorej srodkowa to "mlot" sygnalizuje czesto zmiane kierunku co aktualnie widzimy.

Dlatego tez uwazam, ze potencjalny zasieg tego wybicia moze byc w okolice 180 zl gdzie mamy lokalny szczyt i prawdopodobnie znowu zejscie w okolice 150-160 zl i ostateczne wybicie na okolice 200 zl gdzie znajduje sie luka spadkowa:

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,15% 180,04 2021-06-24 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.