Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,60 zł , zmiana od tamtej pory: -7,19%

analiza sytacji Ailleron

Zgłoś do moderatora
Witajcie,

od wielu lat inwestuje na giełdzie ale powiem szczerze , jeszcze nie miałem akcji takiej spółki jak Ailleron dziś. No naprawdę trudno znaleźć jakieś negatywne strony jej biznesu. Trudno też nawet w punktach opisywać te wszystkie pozytywne informacje, które dotarły do nas od jesieni 2020 roku.

Jednak to co stało się od 01 marca br to kolejny przełom w historii spółki. Wyniki są rewelacyjne. Wczorajsza konferencja wskazała jasne kierunki, które w najbliższym czasie będą w spółce realizowane. Zrobił się duży szum medialny wokół Balereriny. Wszędzie o niej pisano. Lepiej w zasadzie napisać gdzie nic nie napisano w ostanich dwóch dniach - czyli w Pulsie Biznesu .

Ważna sprawa trochę przegapiona , którą jeden z Was przekazał . Opisano w Parkiecie , że Ailleron jest jednym z typów inwestycyjnych na marzec. Tak wskazały aż 3 biura maklerskie. Info o spółce znów poszło w giełdowy świat. Obroty i wzrosty jak na Ailleron są olbrzymie. Jak widzę inwestorzy nie wyprzedają łatwo akcji. Nie ma wielkich zleceń na S. I dobrze. Nie ma co oddawać takiej perełki, której największe wzrosty moim zdaniem dopiero przed nami.

Popatrzcie wszystkie gwiazdy ostatnich tygodni przyblakły : XTB, CCC, Wielton, gaming, JSW zaliczają spadki lub boczniaka.

Nie ma moim zdaniem innej alternatywy.

Co nas czeka ? Kurs pójdzie dalej w górę. Całkiem realne , że wejdzie tu grubsza spekuła , która niejedną spółkę próbuje rozkręcić.

A i fundy będą tu z pewnością wchodzić.

Do jutra.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -3,21% 13,55 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.