Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: 13,21%

Analiza sesji 19.04 - rekomendacja mocne kupuj

Zgłoś do moderatora
Cześć,
Na dzisiejszej sesji widać niskie zainteresowanie sprzedających.
Formacja świecowa jaja wielkanocnego wskazuje na wyhamowanie trendu spadkowego i powrót do wzrostów po weekendzie. Potwierdzeniem tego może być powtórna formacja jaja wielkanocnego w poniedziałek 22.04.
Jeżeli się potwierdzi, od wtorku rakieta do góry. Jak zwykle poniedziałek pokaże dalszy kierunek.
Tradycyjnie zobaczymy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TAURONPE -1,33% 2,07 2020-10-20 17:00:28