Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 8,48%

Analiza raportu za trzeci kwartał

Zgłoś do moderatora
1. Większość pieniędzy jest pożyczone. Dlaczego ? spółka na chwilę obecną nie potrzebuje aż tyle pieniędzy... Lepiej pożyczyć na procent i zarabiać.

2. Strata za trzeci kwartał:) tu jest fajna informacja:) większość pieniędzy poszło na jakieś usługi na okres 12 miesięcy. Czyli np mogli zlecić innej firmie dokończenie gry Edengrad. Bez sensu szukać i zatrudniać wszystkich specjalistów od produkcji gier.

3. Proszę zwrócić uwagę ile pieniędzy poszło na wynagrodzenia :) nie powiem:) proszę sobie przeczytać dokładnie raport:)

Pozdrawiam Tomi
  • Analiza raportu za trzeci kwartał Autor: ~Tomi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES 6,87% 1,79 2019-12-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.