Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -21,71%

Analiza produkcji , jakie macie wnioski???? - niebawem raport....

Zgłoś do moderatora
Produkcja w IV kwartale 2021 wyniosła 68.685 m.sześć.
Produkcja w IV kwartale 2020 wyniosła 59.862 m.sześć

Wzrost r/r - 14,7 %.
W połowie roku zapowiedzieli renegocjacje kontraktów.
W tym roku odstąpili od dwóch ( nierentowne, prawdopodobnie - nie dało się negocjować), w czwartym kwartale 2021 odstąpili od jednej umowy.

Nasuwa się zasadnicze pytanie, z jakimi marżami ta zwiększona sprzedaż?
Czy kończyli coś ze stratą na koszcie materiałów?
Według mnie kryzysu raczej nie widać, a ładnie zmieniają kierunki realizacji - na centra logistyczne - już 2 znaczące umowy w tym roku .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 0,85% 11,90 2022-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.