Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: 47,30%

Analiza po wynikach za 1 kwartał

Zgłoś do moderatora
WITTCHEN to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych.Jednak kluczowym segmentem została sprzedaż walizek.

Wybuch pandemii miał niszczący wpływ na działalność WITTCHEN SA. 2020 r. to okres przetrwania i to udało się spółce całkiem dobrze.

Obecnie zaczyna dominować scenariusz opanowania pandemii dzięki szczepieniom i powrót do normalności. A to wpłynie pozytywnie na wyniki Spółki.

Zapraszam do zapoznania się z analizą spółki Wittchen SA.

https://portalanaliz.pl/analiza/285/WITTCHEN---Q1-2021 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 0,31% 16,35 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.