Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: -31,79%

Analiza po wynikach

Zgłoś do moderatora
Poniżej prywatna analiza: 3q 2021 zysk netto 577 tyś zł, ze sprzedaży akcji Art Games według moich obliczeń było około 2 500 000zł. Pan Prezes niedawno informował o zwiększeniu zatrudnienia oraz o projekcie Lesson Learned, jest jeszcze 1 rzecz która będzie ujawniona w 2022 (była o tym mowa na czacie z akcjonariuszami) i właśnie na to wszystko poszły pieniądze - na dalszy rozwój. Jest zysk (symboliczny ale jest) spółka bez długu z obiecującymi projektami, oceniam to wszystko pozytywnie, ja tutaj zostaję. Spekuluje że jeszcze będzie co świętować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GAMFACTOR 0,68% 5,90 2022-07-01 14:25:59